Wynajem autokarów Warszawa

WYNAJEM AUTOKARÓW

Szkolne wycieczki, wyjazdy pracownicze czy imprezy rodzinne to sytuacje, kiedy koniecznością jest przetransportowanie dużej grupy osób z jednego miejsca do innego, szczególnie w tak dużym mieście, jakim jest stolica. Podróżowanie indywidualnie samochodami nie ma wówczas najmniejszego sensu, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wynajem autokaru w Warszawie.

Wynajem autokarów Warszawa - dlaczego warto?

Autokar, w zależności od modelu i marki pojazdu, może pomieścić od 20 do 59 osób, dlatego łatwo dopasować go do okazji i liczby pasażerów. Co równie istotne, wynajem autokarów w Warszawie gwarantuje niezbędny komfort, zarówno w wypadku krótszych, jak i dłuższych podróży. Co to oznacza? Autobusy i autokary są wyposażone w klimatyzację, która szczególnie przydaje się w sezonie letnim, gdy w trakcie jazdy mogą doskwierać upały. Ponadto każdy autokar jest na tyle pojemny, aby każdy z pasażerów miał odpowiednio dużo miejsca, bez względu na to, czy mówimy o dziecku, czy osobie dorosłej. Poza tym zaletą wynajmu autokarów w Warszawie jest obecność sprzętu wideo, a także gniazdek do ładowania elektroniki czy WC, szczególnie użytecznego na dłuższych trasach

Prowadzeniem pojazdów zajmują się profesjonalni i doświadczeni (zarówno na polskich, jak i zagranicznych drogach) kierowcy, którzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia (prawo jazdy kategorii D). W związku z tym każda podróż przebiega w spokojnej atmosferze, a pasażerowie mają pewność, że dotrą na miejsce w określonym czasie, nawet jeśli cel podróży nie jest łatwo dostępny (np. znajduje się w górach). Kierowcy przestrzegają również zasad dotyczących przerw w pracy, dzięki czemu są wypoczęci. To istotne w kontekście odpowiedzialności za zdrowie i życie pasażerów.

Kiedy warto wynająć autokar w Warszawie?

Każde wydarzenie, na które musi dojechać określona liczba gości lub uczestników, to spore wyzwanie logistyczne. W wypadku grup powyżej kilkunastu osób trudno oczekiwać, iż każda z nich dojedzie we własnym zakresie, szczególnie gdy mówimy o imprezach oddalonych o wiele kilometrów czy powiązanych ze spożyciem alkoholu. Wówczas naszym obowiązkiem organizatorskim jest zagwarantowanie komfortowego środka transportu, dzięki czemu nikt z uczestników nie będzie musiał martwić się o parkowanie, zużycie paliwa czy inne ograniczenia. Ponadto wynajem autokaru w Warszawie jest niezbędny, kiedy chcemy zorganizować np. wycieczkę szkolną, kolonię czy obóz sportowy dla młodych adeptów. Autokar to jedyny bezpieczny i pewny sposób podróżowania w takiej sytuacji. Wynajem autokarów w Warszawie świetnie sprawdzają się w ramach:

  • wycieczek szkolnych,
  • obozów sportowych,
  • wesel, pogrzebów,
  • wyjazdów integracyjnych,
  • wyjazdów pracowniczych,
  • wakacji krajowych oraz zagranicznych,
  • wycieczek terenowych.

IMG_20210919_074003

Biorąc pod uwagę, że wymagania klientów się zmieniają, nasz wynajem autokarów jest usługą elastyczną. Dopasowujemy się do potrzeb każdej grupy, bez względu na to, czy potrzebuje ona dotrzeć do jednego punktu, czy kilku miejsc w ciągu np. tygodnia, w tym w ramach wyjazdu zagranicznego.

Poszukujesz firmy, która świadczy wynajem autokarów w Warszawie? Skontaktuj się z Grzywacz-Bus, aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, którą zgramy z Twoimi oczekiwaniami.

Poszukujesz sprawdzonego przewoźnika do przewozu Twoich podróżnych?

Zaufaj firmie z niemal 30-letnim doświadczeniem.

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą szczegółową ofertę!

Grzywacz Bus

Twój partner w podróży

Usługi

Sprawdź nasze usługi

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wynajmie autokarów, potwierdzone licencjami na wykonywanie krajowego oraz międzynarodowego transportu osób oraz certyfikatem kompetencji zawodowych w drogowym transporcie osób.

W naszej ofercie znajduje się również transport pracowników zarówno do jak i z pracy. Pracowników odbieramy i odwozimy z miejsca zamieszkania lub z miejsca zbiórki, w zależności od ustaleń. Skontaktuj się z nami aby poznać ofertę dla Twojej firmy.

Oferujemy najtańsze transfery na najwyższym poziomie. Wyjazdy możliwe są z dowolnej miejscowości ze wskazanego adresu. Cena będzie zależna od przejechanych kilometrów. Wyceniamy po otrzymaniu dokładnych parametrów transferu.

checklist icon

Przewóz osób niepełnosprawnych

Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy, oraz całej Polski. Specjalizujemy się głównie przewozie osób niepełnosprawnych jak i chorych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Posiadamy pojazdy wyposażone w windę lub najazd.