Wynajem autokarów

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wieloletnie doświadczenie jako regularny przewoźnik po trasach krajowych jak również zagranicznych pozwala nam zaproponować Państwu wynajem autokarów z kierowcami na trasy praktycznie w dowolnym kierunku. 

Obecnie nasza flota liczy 47 pojazdów.
W zależności od potrzeb naszych Klientów polecamy komfortowe autokary 49+1+1, 53+1+1 oraz 57+1+1 miejsc.
Autokary wzależności od potrzeb Klientów wyposażone są w klimatyzacje, DVD, mikrofony, coffee-bar oraz WC.
Na terenie Polski możliwy również jest dostęp do Internetu – sieć WiFi.

Poszukujesz sprawdzonego przewoźnika do przewozu Twoich podróżnych?

Zaufaj firmie z niemal 30-letnim doświadczeniem.

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą szczegółową ofertę!
107600852_732280920876438_3800626418325546461_n

Grzywacz Bus

Twój partner w podróży

Usługi

Sprawdź nasze usługi

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wynajmie autokarów, potwierdzone licencjami na wykonywanie krajowego oraz międzynarodowego transportu osób oraz certyfikatem kompetencji zawodowych w drogowym transporcie osób.

W naszej ofercie znajduje się również transport pracowników zarówno do jak i z pracy. Pracowników odbieramy i odwozimy z miejsca zamieszkania lub z miejsca zbiórki, w zależności od ustaleń. Skontaktuj się z nami aby poznać ofertę dla Twojej firmy.

Oferujemy najtańsze transfery na najwyższym poziomie. Wyjazdy możliwe są z dowolnej miejscowości ze wskazanego adresu. Cena będzie zależna od przejechanych kilometrów. Wyceniamy po otrzymaniu dokładnych parametrów transferu.

checklist icon

Przewóz osób niepełnosprawnych

Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy, oraz całej Polski. Specjalizujemy się głównie przewozie osób niepełnosprawnych jak i chorych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Posiadamy pojazdy wyposażone w windę lub najazd.