O nas

O nas

Witaj Podróżniku!

Jeżeli masz czas z chęcią opowiemy Ci, jak to wszystko u nas się zaczęło.
Założycielem firmy Grzywacz-BUS jest Ryszard Grzywacz. W 1993r. postanowił odpowiedzieć na lokalne zapotrzebowanie mieszkańców Wyszkowa odnośnie regularnego przewozu osób do Warszawy - z tego faktu wynika nasza nazwa rejestrowa - Regularny Przewóz Osób Ryszard Grzywacz. Pierwsze doświadczenia zdobyliśmy właśnie na liniach regularnych w szalonych latach 90-tych.

Kolejnym ważnym krokiem w rozwoju naszej firmy było otwarcie się na szeroko rozumianą turystykę oraz wynajem autokarów. Na początku był to wynajem krajowy, a kiedy zebrane doświadczenia odpowiednio zaowocowały otworzyliśmy się również na zagraniczne kierunki. Albania, Słowenia, Czechy, Słowacja, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, Niemcy, Francja, Włochy i wiele wiele innych regionów zapoznało się z naszymi autami.

Obecnie nasza flota liczy ponad 40 pojazdów jednak stale się powiększa.
W zależności od potrzeb naszych Klientów polecamy komfortowe auta 8+1, 17+1, 29+1, 49+1+1, 53+1+1 oraz 57+1+1 miejsc.
Autokary oraz busy w zależności od potrzeb Klientów wyposażone są w klimatyzacje, DVD, mikrofony, coffee-bar oraz WC.
Na terenie Polski możliwy również jest dostęp do Internetu – sieć WiFi.

Grzywacz- Bus to przede wszystkim Polska firma rodzinna za każdy z procesów wynajmu i obsługi wyjazdów turystycznych odpowiadamy osobiście, dodatkowo bardzo często towarzyszymy naszym Klientom na wyjazdach jako kierowcy, aby zadbać bezpośrednio o bezpieczny oraz komfortowy wyjazd.

Posiadamy własne zaplecze techniczne, dzięki czemu jesteśmy pewni bezawaryjności oraz wzorowego stanu technicznego naszych pojazdów.

Nasza Misja:

Naszą misją jest sprawić, aby Wasze wakacje, śluby, weekendy, inne ważne uroczystości stały się jedynym w swoim rodzaju i niezapomnianym przeżyciem, które zawsze będzie wywoływało uśmiech na twarzy.

Nasze wartości:

  • Zasada Win-Win: Wygrywamy wtedy kiedy Wy wygrywacie.
  • Współpraca  – to, żeby Wasz wypoczynek się udał, jest naszą wspólną odpowiedzialnością. Naszą jako przewoźnika i Waszą jako uczestnika. Tylko wspólnie może nam się udać. My możemy być zadowoleni z roboty, którą wykonujemy, a Wy z tego co od nas otrzymaliście.

Baza Wyszków

 07-200 Wyszków,
ul. Młodzieżowa 8
TEL: 505 417 975 Arek

Baza Warszawa

ul. Jana Kazimierza 64
01-248 Warszawa,
TEL: 508 943 195 Przemek