Wynajem busów Warszawa

Wynajem busów Warszawa

Zbliża się ważna okazja firmowa lub rodzinna, a do celu musi dojechać co najmniej kilka osób? Gdy podróż prywatnymi samochodami nie wchodzi w grę, to najkorzystniejszą opcją jest wynajem busów 9-osobowych lub większych od 11 do 23 miejsc, dzięki którym wszyscy uczestnicy wydarzenia dotrą na czas oraz wrócą w wygodnych warunkach.

Dlaczego warto wypożyczyć busa w Warszawie?

Podstawą udanej podróży jest komfort wszystkich pasażerów. Już 5 osób w samochodzie osobowym to tłum, w którym nikt nie będzie czuł się dobrze. Bez względu na okoliczności, wynajem busów 9-osobowych będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, gdy chcemy przetransportować grupę kilku osób. W pojazdach tego typu każdy podróżny ma dostatecznie dużo miejsca. Obecnie dostępne busy na wynajem w Warszawie są na tyle przestronne, aby zagwarantować bezpieczną jazdę. Ponadto są klimatyzowane, co umila podróż nawet w najgorsze upały.

Wynajem busa - Warszawa

Busy ponadto są doskonałym sposobem na przewóz bagaży i to nawet w wypadku pełnego pasażerów pojazdu. Każdy bus posiada odpowiedni bagażnik. Pojemność takiego samochodu to pewność, że zmieszczą się wszystkie niezbędne rzeczy - od zwykłych toreb, plecaków, po sprzęt sportowy czy specyficzne narzędzia i materiały do pracy.

Wynajem busów 9-osobowych

Impreza integracyjna, wieczór kawalerski, wyjazd grupy znajomych na wydarzenie sportowe, wakacje lub koncert, ślub czy wyjazd służbowy to tylko niektóre z okazji, kiedy wypożyczenie busa w Warszawie może jest niemal koniecznością. To również sytuacje, kiedy wolimy, aby kierowaniem pojazdu zajęła się osoba w 100% skoncentrowana na swoim zadaniu. Dzięki temu pasażerowie zyskują nie tylko wygodę, ale również mogą swobodnie rozmawiać i integrować, co sprawia, że każdy wspólny wyjazd od pierwszych kilometrów staje się niezapomniany. Nie potrzebujesz kierowcy? Nie ma problemu – istnieje możliwość wynajęcia busa 9 osobowego bez kierowcy.

20210829_115935

Busy - wynajem Warszawa

Za obsługę wynajętego busa w Warszawie odpowiedzialny jest profesjonalny kierowca, który szybko i bezpiecznie przewiezie pasażerów w wyznaczone miejsce lub miejsca, jeśli zajdzie taka konieczność. Każdy nasz kierowca jest wypoczęty i gotowy do drogi. Sam wynajem busów w Warszawie ma różne oblicze i np. może oznaczać jednorazowy przejazd lub usługę transportową, która potrwa kilka dni. Wypożyczenie może również dotyczyć kilku pojazdów, które będą obsługiwać gości jednego wydarzenia. Wynajem busa w Warszawie to zdecydowanie korzystniejsza alternatywa dla taksówek, które rzadko są w stanie pomieścić więcej niż 5 osób, a do tego nie zawsze możemy liczyć na korzystne stawki czy odpowiednią liczbę dostępnych aut. W wypadku wesela czy innej imprezy trudno też oczekiwać, że np. znajdziemy wśród uczestników osobę, która chętnie rozwiezie wszystkich uczestników do domu. A gdy mówimy o wyjazdach służbowych, to już praktycznie żadna firma szanująca swoich pracowników nie będzie od nich oczekiwać, że sami przyjadą np. na imprezę integracyjną, konferencję czy inne wydarzenie branżowe.

Jesteś zainteresowany wynajmem busów w Warszawie? Sprawdź Grzywacz-Bus, gdzie proponujemy wygodny wynajem busów 9-osobowych oraz większych pojazdów w ramach wydarzeń rodzinnych czy firmowych, zarówno w stolicy, jak i poza nią.

Poszukujesz sprawdzonego przewoźnika do przewozu Twoich podróżnych?

Zaufaj firmie z niemal 30-letnim doświadczeniem.

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą szczegółową ofertę!

wynajem busów bez kierowcy

Twój partner w podróży

Usługi

Sprawdź nasze usługi

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wynajmie autokarów, potwierdzone licencjami na wykonywanie krajowego oraz międzynarodowego transportu osób oraz certyfikatem kompetencji zawodowych w drogowym transporcie osób.

W naszej ofercie znajduje się również transport pracowników zarówno do jak i z pracy. Pracowników odbieramy i odwozimy z miejsca zamieszkania lub z miejsca zbiórki, w zależności od ustaleń. Skontaktuj się z nami aby poznać ofertę dla Twojej firmy.

Oferujemy najtańsze transfery na najwyższym poziomie. Wyjazdy możliwe są z dowolnej miejscowości ze wskazanego adresu. Cena będzie zależna od przejechanych kilometrów. Wyceniamy po otrzymaniu dokładnych parametrów transferu.

checklist icon

Przewóz osób niepełnosprawnych

Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy, oraz całej Polski. Specjalizujemy się głównie przewozie osób niepełnosprawnych jak i chorych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Posiadamy pojazdy wyposażone w windę lub najazd.