Transport pracowników

TRANSPORT PRACOWNIKÓW

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych wprowadziliśmy do naszej oferty transport pracowników. Nasze wewnętrzne zaplecze techniczne sprawia, że nasi Klienci zostaną obsłużeni zawsze - bez ryzyka jakiejkolwiek awarii w czasie transportu. 

Nasze usługi kierujemy do firm z województw:

  • Mazowieckie
  • Podlaskie
  • Warmińsko-Mazurskie

Poszukujesz sprawdzonego przewoźnika dla Twoich pracowników?

Zaufaj firmie z niemal 30-letnim doświadczeniem.

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą szczegółową ofertę!
30226932_2077632132277232_2580473032120205312_n

Grzywacz Bus

Twój partner w podróży

Usługi

Sprawdź nasze usługi

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wynajmie autokarów, potwierdzone licencjami na wykonywanie krajowego oraz międzynarodowego transportu osób oraz certyfikatem kompetencji zawodowych w drogowym transporcie osób.

W naszej ofercie znajduje się również transport pracowników zarówno do jak i z pracy. Pracowników odbieramy i odwozimy z miejsca zamieszkania lub z miejsca zbiórki, w zależności od ustaleń. Skontaktuj się z nami aby poznać ofertę dla Twojej firmy.

Oferujemy najtańsze transfery na najwyższym poziomie. Wyjazdy możliwe są z dowolnej miejscowości ze wskazanego adresu. Cena będzie zależna od przejechanych kilometrów. Wyceniamy po otrzymaniu dokładnych parametrów transferu.

checklist icon

Przewóz osób niepełnosprawnych

Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy, oraz całej Polski. Specjalizujemy się głównie przewozie osób niepełnosprawnych jak i chorych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Posiadamy pojazdy wyposażone w windę lub najazd.